MERSİN ERDEMLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balık Tüketelim Sağlıklı Yaşayalım Projesi

ERDEMLİ İLÇEMİZDE ÇOCUKLARI BALIK TÜKETİMİNE TEŞVİK ETMEK AMACIYLA “BALIK TÜKETELİM SAĞLIKLI YAŞAYALIM” PROJESİ BAŞLATILDI.
Balık Tüketelim Sağlıklı Yaşayalım Projesi

BASIN BÜLTENİ

Tarih : 20/05/2015

Duyuru No : 2015/21


Erdemli İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve İlçe Milli eğitim Müdürlüğü tarafından desteklenen proje kapsamında su ürünleri mühendisleri tarafından ilçe merkezindeki Sultan Akın İlkokulu öğrencilerine yönelik seminer verildi.

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü su ürünleri mühendisleri Yaşar İşitmez, Ayşe Kuyugöz ve Selçuk Yılmaz tarafından verilen seminerde öğrencilere balık tüketiminin öneminin yanında, çevrenin ve su kaynaklarının temiz tutulmasının önemine dair bilgilerde aktarıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet METİN, çevremizdeki su kaynaklarının önemini belirterek, balık tüketmenin faydalarını hatırlattı. 

Proje kapsamında gerçekleştirilen ilk seminere Erdemli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Türker, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin ve Okul Müdürü Hasan Kayalı’da katıldı.

 

Sezai ONAÇ
Şube Müdürü 

Alata Mahallesi, Necip Fazıl Cd. No6, 33730 Erdemli / MERSİN - 0 324 515 10 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.