MERSİN ERDEMLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet METİN´in veda mesajı.

Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet METİN´in veda mesajı.

"Erdemli Milli Eğitimin Değerli Öğretmenleri, Kıymetli Mesai Arkadaşlarım,

 

2011 yılında Erdemli ’de İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak başlayan görevime Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak veda ediyorum. Bulunduğum görevin gerektirdiği vazifeleri hakkıyla yerine getirmiş olmanın huzur ve mutluluğu ile birlikte çalıştığım siz değerleri meslektaşlarımdan ayrılmanın hüznünü bir arada yaşıyorum.

 

Bu güzel ilçede çalıştığım süre boyunca samimiyet ve hassasiyet duygularıyla görev yaptım ve “En büyük takdir, güvenilmek; en büyük başarı, bu güvene layık olmaktır.” ilkesini çalışma hayatım boyunca egemen kılma çabası içinde oldum. Bu ilke doğrultusunda özellikle belirtmek isterim ki; burada sadece öğretim faaliyetleri değil, yüksek ahlaki değerlere dayalı sayısız eğitim faaliyetleri ile geleceğimizin mirasçısı olan çocuklarımızın hayatlarına dokunan tüm öğretmen ve idareci arkadaşlarımın bu özverili tavır ve çalışmaları da her türlü övgünün üzerindedir.

 

Birlikte çalıştığımız süre boyunca “öğretmen –veli -öğrenci” dayanışmasının en güzel örneklerini sergileyerek desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ve çalışmalarımızda bizlere güç veren mahalle muhtarları, Okul Aile Birlikleri Başkanları ve tüm paydaşlarımız ile her zaman özen ve özveriyle çalışan okul müdürü ve müdür yardımcısı arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim. Görev yaptığım süre boyunca sağlanan başarılar; işbirlikçi tavırları ile bize inanan ve destek olan tüm paydaşlar başta olmak üzere; ciddiyet, samimiyet ve fırsat eşitliği bilinci içerisinde fedakârca çalışan, mesleklerinin her kademesinde ve faaliyetlerinin her aşamasında iyi bir eğitimin en temel hak olduğu gerçeğini benimsemiş okul müdürü, müdür yardımcısı ve öğretmen arkadaşlarım sayesinde elde edilmiştir; hepsine tek tek şükranlarımı sunuyorum.

 

 Değerli Erdemlililer;

Çocuklarınızı kutsal emanet sayarak sizlerden teslim alan okul müdürü ve müdür yardımcısı arkadaşlarımın ve büyük fedakârlık ve özen ile görev yapan kıymetli öğretmen arkadaşlarımın; siz ilçe halkının güveni ve işbirliği sayesinde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da görevlerini, büyük bir azim ve kararlılıkla yerine getireceğinden, hak ettikleri o sonsuz sevgi, saygı ve güvene lâyık olmaya devam edeceğinden hiçbir şüphem yoktur. “Eğitim ailede başlar, okulda şekillenir” bilinciyle bizimle işbirliği içinde olup çalışmalarımıza katılarak bize destek veren tüm velilerimize, maddi ve manevi katkılarda bulunan tüm eğitim hayırseverlerine, Erdemli ’de eğitim-öğretim faaliyetlerinin daima daha ileriye gitmesi için emek harcayan tüm paydaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.

 

Gururla icra ettiğim Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden ayrılırken; Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne mensup tüm mesai arkadaşlarıma başarılar diliyor, kıymetli aile fertlerinizle birlikte huzur ve esenlik dolu bir ömür geçirmeniz temennisiyle hepinizi en içten duygularla selamlıyorum.

  

Yolunuz ve bahtınızın açık olması dileğiyle…"

 

 

                                                                                                         Mehmet METİN

Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürü

   

 

 

Alata Mahallesi, Necip Fazıl Cd. No6, 33730 Erdemli / MERSİN - 0 324 515 10 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.