MERSİN ERDEMLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

WEB SİTE VE EBA.DERS KULLANIM ÖDÜLLERİ

Modern çağın becerileri ile donanmış, hayat boyu ...
WEB SİTE VE EBA.DERS KULLANIM ÖDÜLLERİ

Modern çağın becerileri ile donanmış, hayat boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, bireysel yetenek ve değerlerin farkında, eleştirel düşünebilen, teknoloji ve bilgiyi kullanmakla kalmayıp ve üretebilen, yenilikçi ve girişimci bireyler yetiştirmeyi kendine amaç edinmiş Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, bu yoldaki en büyük paydaşlarımız öğretmenlerimizin çalışmalarını takip ve takdir ediyoruz.

Okul müdürleri ile 15 Temmuz İmam Hatip Ortaokulu’nun toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda; FATİH Projesinin en temel amacı olan ‘’ eğitimde fırsat eşitliği’’ ilkesini sağlamaya yarayan EBA platformu en fazla kullanan ilk üç okulumuz (Şehit Polis Bayram Göde İlkokulu, Elvanlı İlkokulu, Çiftepınar İlkokulu) ile ilk üç ortaokulumuza (Şehit Ali İhsan Öğer Ortaokulu, Arpaçbahşiş Atatürk Ortaokulu,Barbaros Ortaokulu) belgeleri verildi.

Ayrıca teknoloji çağından bilgiye ulaşmanın her yolunu teşvik etmek ve web sitelerinin aktif kullanımını desteklemek amacıyla okul web siteleri en aktif şekilde kullanan ilk beş okulumuza ( Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu, Erdemli Anadolu İmam Hatip Lisesi, Karayakup İlkokulu) da bu alandaki başarı belgeleri verildi.

 

İlçe Milli Eğitim müdürümüz Mehmet METİN, tüm okul müdürleri ve öğretmenlere çalışmaları ve çabaları dolayısıyla teşekkür edip, daha iyiye ulaşmak için desteklerini okullarımızdan hiçbir zaman eksik etmeyeceğini belirtmiştir.

Alata Mahallesi, Necip Fazıl Cd. No6, 33730 Erdemli / MERSİN - 0 324 515 10 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.